تبلیغات

«وجدان»؛ داستان صداقت برای نوجوانان

داستان «وجدان» نوشته‌ مصطفی سلیمی به طرح مسائلی آموزشی همچون انتخاب، صداقت و درستکاری می‌پردازد.

«وجدان»؛ داستان صداقت برای نوجوانانبه گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون؛ ناصر قهرمان اصلی کتاب «وجدان» است که در گیر و دار برگزاری یک مسابقه‌ فوتبال مجبور به انتخاب بزرگی می‌شود.

«یک روز بیشتر به برگزاری مسابقه نمانده بود. ناصر، محمود و بقیه‌ی بچه‌های تیم شاهین در تب و تاب بودند که هر طور شده تیم ستاره‌ی آبی را شکست دهند. بچه‌های ستاره‌ی آبی هم به فکر بردن مسابقه بودند و برای رسیدن زمان مسابقه لحظه شماری می‌کردند. تیم شاهین، آن شب آخرین بازی تمرینی را انجام داد. بعد بچه‌ها برای استراحت به طرف خانه‌های خود راه افتادند تا فردا صبح بتوانند با آمادگی بیشتری در زمین فوتبال حاضر شوند. ناصر و محمود با هم راه افتادند.»

این کتاب نخستین بار در سال 81 منتشر شده است و این روزها با تصاویر متفاوت و تغییراتی در صفحه‌آرایی وارد بازار کتاب شده است.

مخاطبان این کتاب نوجوانان 12 تا 18 سال هستند. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را به قیمت 1هزار و 850 تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور تهیه کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

x