تبلیغات

دشوارترین کار از منظر رهبر انقلاب چیست؟ +اینستاپست

نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب؛

نکته های کلیدی سخنان رهبر انقلاب در قالب عکس نوشته در صفحه اینستاگرام نقل قول های ایشان می تواند در بهبود زندگی های مادی و معنوی بسیار تأثیرگذار باشد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ صفحه اینستاگرام نقل قول هایی از رهبر انقلاب، هر روز با گوشه ای از سخنان پر بار ایشان به روز می شود. توجه به این نکات در بهبود زندگی های دنیوی و اخروی بی تأثیر نیست و می‌تواند الهام بخش و نوید دهنده یک زندگی خوب باشد.

رهبر انقلاب: "حل مشكل اقتصادی مردم، عامل اقتدار جمهوری اسلامی نباید همینطور حرف بزنیم و مردم هم دچار مشکلات باشند.۹۵/۱۰/۱"

نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشترهبر انقلاب: "زن و شوهر باید برای هم مایه آرامش باشند. خانواده باید محیط امن و امان و راحتی برای شما دو نفر باشد و برای فرزندانتان هم باید این محیط امن و امان را فراهم کنید.٨٣/٣/٢٠"نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشت
رهبر انقلاب: "در دنیای غرب، بنیان خانواده متزلزل شده است، خانواده‌ها دیر تشکیل می‌شوند، زود هم منهدم می‌شوند.۷۹/۸/۳"
نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشترهبرانقلاب: "در فضای مجازی اگر آدم درست وارد بشود،خوب است. اما اگر برود غرق بشود. نه، خوب نیست. جای خطرناکی است؛ خیلی باید آدم مراقب باشد.۹۵/۹/۱"نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشت
رهبرانقلاب: "ایجاد اختلاف مذهبی بین گروههای مختلف مسلمان #شیعه و #سنی، خطر بزرگی است. اگر دشمنان بتوانند آتش اختلافات فرقه‌ای را در یک جائی برافروزند، فرونشاندن آن جزو دشوارترین کارهاست. باید جلوی این کار را گرفت.۱۳۹۱/۱۱/۱"
نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشترهبرانقلاب: "در جنگ سخت، جسمها به خاک و خون کشیده میشوند، ولی روحها پرواز میکنند و میروند به بهشت؛ امّا در جنگ نرم، اگر دشمن غلبه بکند، جسمها پروار میشوند و سالم میمانند، ولی روحها میروند به قعر جهنم. ۱۳۹۵/۰۹/۰۳"نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشت
رهبرانقلاب: "نباید منتظر ماند که دشمن بیاید داخل خانه‌ی آدم، بعد آدم به فکر دفاع از او و خانه بیفتد. دشمن را باید در مرزهای خودش سرکوب کرد.۹۵/۹/۱"
نقل قول هایی سازنده از رهبر انقلاب +عکس نوشت

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

x