تبلیغات

جزئيات جديد استخدام وزير نفت در دانشگاه تهران

رییس دانشگاه تهران از موافقت هیأت امنای این دانشگاه با انتقال وزیر نفت خبر داد.

محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: زنگنه عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر است و هر عضو هیات علمی دانشگاه می‌تواند از یک دانشگاه تقاضا کند تا به عنوان عضو هیات علمی به آن دانشگاه منتقل شود که آقای زنگنه این کار را انجام داده است تا بتواند از دانشگاه خواجه نصیر به دانشگاه تهران منتقل شود.

وی ادامه داد: حداکثر سنوات خدمت اعضای هیأت علمی با مرتبه مربی مدرک کارشناسی ارشد حداکثر سی سال بوده که مطابق تبصره 1 و 4 ذیل این ماده با رعایت سقف سنی 65 سال قابل تمدید است.

رییس دانشگاه تهران افزود: با توجه به سابقه خدمت زنگنه در دانشگاه خواجه نصیر که بازه زمانی سال‌های 1356 تا 1385 را شامل می‌شود، ایشان از شمول تبصره 2 ذیل ماده 98 نیز خارج هستند.

نیلی احمدآبادی بیان کرد: روند کار انتقال اعضای هیات علمی به این صورت است که مسئله باید در گروه زیربط بررسی شود تا اگر گروه موافقت کرد در رده‌های مختلف مورد بررسی قرار گیرد اگر تمام این مراحل با تائید طی شود، کار انتقال صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: وزیر نفت در دولت جدید نه به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه خواجه نصیر طوسی که به عنوان وزیر نفت و در رابطه استخدامی با نهاد ریاست جمهوری بوده است.

رییس دانشگاه تهران تصریح کرد:  عدم درج نام وی به عنوان عضو هیأت علمی در سایت رسمی دانشگاه خواجه نصیر طوسی مؤید این امر است. علاوه بر اینکه از لحاظ عرف اداری، زنگنه به استخدام دولت درنیامده، مجوز فعالیت به عنوان بازنشسته را در دولت دارد.

نیلی احمد آبادی یادآورشد: موضوع انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران در هیات امنای دانشگاه تهران بررسی و تصویب شده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

x